Читай усміхаючись: книжки з відбірним гумором

Шукаєте книжки з чорним гумором і сарказмом, щоб підняти собі настрій після складного робочого дня? Повноцінну підбірку дотепних книжок для вас та ваших дітей ми підготували спеціально для таких вечорів.

«Буде боляче: таємні щоденники лікаря-ординатора» Адама Кея — це хроніки сучасних героїв у білих халатах. Адам ділиться всіма секретами непростої лікарської служби, не приховуючи нічого, зі справжнім англійським гумором. Буде сумно й смішно, але головне — дуже життєво.

«Із зоряних щоденників Ійона Тихого» Станіслава Лема занурює читачів у химерні міжгалактичні мандри, де зоряний капітан і невтомний шукач пригод Ійон Тихий усе вештається різними світами. Цей твір вважають шедевром письменника — прекрасний гумор і дивовижні ідеї повною мірою передають його талант.

«Троє в одному човні (як не рахувати собаки)» Джером К. Джерома — це не просто цікава прозова книжка, а безсмертна класика, яка радує читачів і сьогодні. Проста розповідь про трьох друзів (і, звичайно, собаку), які подорожують рікою, здатна розсмішити будь-кого.

«Щоденник книгаря» Шона Байзелла — сучасний автобіографічний роман простого продавця книжок, що має крамничку в Шотландії. Смішні історії з життя, конкуренція з сайтом Амазон, а також щира любов до читання — от що чекає читачів у цьому творі.

Шукаєте веселі книжки для підлітків? Саме час звернутися до Роальда Дала та його твору «Чарлі та шоколадна фабрика», що підкорив серця тисяч читачів у всьому світі та має дві екранізації. Це історія про хлопчика Чарлі, який отримує золотий квиток на таємничу фабрику й вирушає у світ пригод, який змінить його життя.

Смішні книжки про любов купувати підліткам варто після ознайомлення з деякими важливими моментами за допомогою книжки «Посібник з виживання для дівчат. Про тіло, школу, кохання й інші труднощі підліткового віку» Крістіни де Вітте, де легко й дотепно описано всі труднощі, з якими можна зустрітися, і шляхи для розв’язання проблем. Ця книжка допомагає розібратися зі своїми емоціями та вчасно усвідомити зміни, що відбуваються так стрімко.

«Ракета на чотирьох лапах» Джеремі Стронґа — жартівлива й легка книжка для дітей та дорослих про собаку, що не дає засумувати своїм власникам! Її звуть Стрілка та вона постійно тягне одинадцятирічного Тревора та Тіну у вир пригод.

«Мій тато і зелений алігатор та інші історії» того ж Джеремі Стронґа — ще одна прекрасна книжка про незвичайну родину з ексцентричним батьком і не менш цікавою мамою, в яких росте звичайний син. Поки мама всіх годує одними сосисками, а бабуся закохується й гасає на мотоциклі, хлопець намагається якось дати всьому лад. Допоки в їхній ванні не з’являється алігатор.

«Heroes» Стівена Фрая — для тих, хто хоче з користю підтягнути свою англійську, адже це чудові адаптації всім відомих грецьких міфів популярним британським письменником!

«Морт» Террі Пратчетта — перша книжка з творів про Смерть циклу «Дискосвіт». Тут ви познайомитеся не тільки з непутящим хлопцем Мортом, а й зі Смертю, що вирішує запропонувати йому роботу, а також із донькою Смерті. Це весела й дотепна книга, яка точно підніме вам настрій!

Comments

.,.,.,.