Навіщо потрібні тоніки для обличчя?

Тонік для обличчя – косметичний засіб, що має зволожуючий, тонізуючий, очищаючий, пом’якшувальний ефект. Якщо тільки починаєте свій шлях у косметиці догляду і не розумієте, для чого потрібен тонік, то стаття допоможе розібратися. Тоніки для обличчя – необов’язковий компонент рутини, але вони дозволяють вивести свій догляд за шкірою на новий рівень. Головне вибрати засіб, який покриватиме потреби епідермісу. Вибрати косметику можна на сайті https://bomond.ua/ru/ з великого асортименту якісної продукції іменитих виробників і молодих брендів.

Коли використовується тонік для обличчя?

Виробники пропонують різноманітні доглядові продукти. Ваше завдання визначити, навіщо потрібен тонік для особи саме вам. Вибирайте засіб залежно від його можливостей:

 1. Очищаючий. Умивалка, що щадить, не завжди справляється з сильними забрудненнями, тому потрібно додатково очищення. Це допоможе підготувати шкіру перед нанесенням живильного засобу.
 2. Тонік, що звужує пори. Розширені пори – естетична проблема комбінованої та жирної шкіри. Декоративна косметика потрапляє в пори та викликає запалення та прищі. Тонік запобігає цьому.
 3. Відлущуючий. Для сухого типу характерні лущення, що псують зовнішній вигляд і заважають рівному тону. Щоб позбавитися проблеми, використовуйте засіб з альфа-гідрокислотами і насичений зволожуючий крем.
 4. Пом’якшуючий. Умивання обличчя може порушити баланс pH шкіри, оскільки багато умивалок надмірно лужні. Якщо використовувати тонік після вмивання, можна відновити баланс pH.
 5. Вирівнюючий. Почервоніння та нерівномірна текстура обличчя часто засмучують дівчат. Якісний засіб здатний вирівняти тон, освіжити обличчя, прибрати втому.
 6. Зволожуючий. Якщо у складі продукту є гіалуронова кислота, екстракт троянди, алое, він допомагає утримувати вологу в епідермісі.

Зверніть увагу: тонік для обличчя потрібно вибирати, виходячи з вашого типу шкіри. Наприклад, для жирного типу радять засоби, що містять олію чайного дерева або низькі концентрації саліцилової кислоти, бета-гідроксикислот (BHA) або альфа-гідроксикислот (AHA).

Тонік для обличчя: як користуватися

Якщо ходите до косметолога, то знаєте, як користуватися тоніком для особи з урахуванням особливостей вашого епідермісу. У більшості випадків використання тоніки зводиться до наступних дій:

 • вмиваємося звичним засобом;
 • не витираємо, а промокуємо, обличчя (шкіра повинна залишатися вологою);
 • на косметичний диск набираємо тонік для обличчя;
 • масажними лініями проводимо по шкірному покриву без тертя;
 • наносимо зволожуючий чи поживний продукт.

Тонік може бути у вигляді спрею, у такому випадку можна просто оббризкати обличчя, не використовуючи ватяний диск.

Коли користуватись тоніком?

Тонік для обличчя – другий етап ранкового догляду за собою. Його використовують між пінкою та сироваткою (або кремом). Також радимо наносити препарат перед сном. Однак не забудьте давати засобу час на вбирання, щоб він встиг вплинути на епідерміс. Вечірній догляд за собою потрібно проводити за півгодини перед тим, як підете спати, інакше всі продукти залишаться на подушці.

Comments

.,.,.,.