Бетонозмішувачі: підбірка найкращих виробників

Процес будівництва чи капітального ремонту можна значно пришвидшити, якщо використовувати бетонозмішувач. Техніка дає змогу отримати цемент або бетон однорідної консистенції, витративши за такої умови мінімум часу. На ринку обладнання представлені моделі різних виробників. Розповідаємо про найкращі бренди, що пропонують бетономішалки та особливості вибору техніки.

FORTE: невисока вартість та крута продуктивність

Китайський виробник пропонує недорогі моделі, що здатні покрити потреби будівництва. За типом в асортименті бренду представлені вінцеві та редукторні бетонозмішувачі. Перші мають попит на малих проєктах, другі обирають для втілення масштабних ідей.

За класом можна придбати побутові або професійні моделі. Якщо хочете купити бетономішалку в Україні для нечастого використання, підійдуть перші. Для промислових потужностей потрібні професійні моделі. Переваги техніки бренду FORTE:

  • конструкція зі сталі;
  • широкий вибір в залежності від потужності;
  • компактність;
  • мобільність.

Бетонозмішувачі легко переміщати будівельним майданчиком завдяки коліщатам.

Orange: широкий вибір побутових моделей

В асортименті переважно представлене обладнання, яке підійде для використання в домашніх умовах. Бетонозмішувачі Orange недорогі, але високопродуктивні. Можна придбати вінцеві моделі, вони дешевші за редукторні. Бренд виготовляє обідок із чавуну. Матеріал стійкий до зносу та довговічний.

Техніка цього виробника з гравітаційним способом дії. Компоненти ретельно перемішуються, це забезпечує однорідність розчину. Виробник пропонує моделі з різними об’ємами резервуарів. Можна підібрати для невеликих та масштабних проєктів.

Vitals: латвійська якість

Бренд пропонує побутові вінцеві моделі. Особливість техніки Vitals — захисні системи. Техніка обладнується спеціальними кожухами з пластику. Вони захищають електричний привід від потрапляння вологи та мікрочастинок. Завдяки такій системі обладнання не вийде з ладу через сторонні елементи в конструкції.

Резервуари можна фіксувати в зручному положенні для завантаження інгредієнтів. Усі моделі оснащуються коліщатами для мобільного пересування. Бетономішалки Vitals відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Особливості вибору обладнання

Будівельні пристрої відрізняється за технічними характеристиками. Під час вибору варто враховувати об’єм резервуара, потужність та клас обладнання. Для домашнього будівництва та невеликих проєктів підійдуть моделі з невисокими показниками. Для масштабних зведень краще вибрати бетонозмішувачі з габаритними резервуарами.

Вартість залежатиме від параметрів та бренду. Радимо обирати техніку відомих виробників. Світові бренди популярні не лише серед компаній, які професійно займаються будівництвом, а і для домашнього використання.

Comments

.,.,.,.