Як вибрати сушарку для білизни? Топ найкращих порад

Питання особливо актуальне, якщо квартира невелика та цінний кожен квадратний метр. Сушарки для білизни – це сучасний варіант, який відрізняється компактністю та практичністю. Жителі Харкова зможуть ознайомитися з видами виробів, з їх особливостями, що допоможе визначитися.

Які бувають сушарки для білизни?

Якщо розглядати місце встановлення, то виділяють такі моделі:

  • настінні сушарки. Даний варіант відрізняється максимальним комфортом використання, він один із найпопулярніших, адже економить місце. Тут варіацій насправді багато, але варто пам’ятати, що настінний тип не розрахований на великі навантаження;
  • стельові сушарки використовуються рідше за попередній варіант через більш складну установку. Конструкції такого плану також заощаджують місце;
  • підлогові розсувні моделі різного розміру. Це мобільні варіанти, які користувачі можуть легко встановити в будь-якому місці. Розбирання та збирання моделей відрізняється максимальною простотою;
  • портативні сушарки, що кріпляться на будь-якій поверхні. Це компактні варіанти різного розміру;
  • виділяють також електричні сушарки, за допомогою яких білизна висохне в рази швидше.

Це найбільш поширені варіанти, важливо підібрати серед них найкращий для себе спосіб сушіння білизни.

Топ рекомендацій

  1. Матеріал сушарки. Виділяють алюмінієві варіанти з нержавіючої сталі, популярністю користуються також пластикові, дерев’яні або комбіновані сушарки.
  2. Під час придбання варто звертати увагу на загальну робочу поверхню. Від цього показника залежить вартість.
  3. Ширина сушарки (кількість прутків) та скільки ярусів (до 4 у підлогових сушарках).
  4. Максимально допустиме навантаження. Наприклад, настінні моделі здатні витримати 5-10 кг білизни, а розкладні – до 20-25 кг. Варто відштовхуватись від кількості користувачів.
  5. Додатковий функціонал, наприклад, транспортувальні ролики або відсіки для сушіння взуття та інші можливості. Присутність спеціальних пристроїв також збільшує вартість.

Де придбати сушарку для білизни?

В інтернет-магазині «ЖЖУК» жителі Харкова матимуть змогу підібрати якісні сушарки для білизни за вигідними цінами. Присутність фільтрів допомагає швидше визначитися із вибором. Йдеться про встановлення цінового діапазону, бренду, типу, про кількість стрижнів, матеріал корпусу. За бажанням можна також вказати довжину робочої поверхні та країну виробника.

Онлайн-покупки – це вигідний та комфортний варіант покупок, який все частіше вибирають сучасні користувачі. Це заощаджує час і дозволяє вибрати найбільш вигідну позицію.

Comments

.,.,.,.