Лазерна епіляція у Харкові: тонкощі підготовки та головні табу

Традиційні методики, наприклад, креми, гоління за допомогою станка характеризуються тимчасовим ефектом. Небажані волоски дуже швидко знову ростуть, відповідно процедуру доводиться повторювати. У той же час лазерна епіляція бікіні чи іншої зони популярна через довгостроковість. Мешканці Харкова зможуть самі переконатись у ефективності процедури, і як результат – у гладкості шкіри.

Переваги лазерної епіляції

  1. Вже після першої процедури волоски стають тоншими, ростуть набагато повільніше.
  2. Ефект може зберігатись від півроку, при цьому шкіра не травмується. Забудьте про проблему волосків, що вростають.
  3. Доведено, що лазерна епіляція зони бікіні чи інших делікатних ділянок менш болісна в порівнянні з традиційними способами.

Щоб ефект вас довго радував, важливо не забути підготуватися до процедури, тобто дотримуватися порад, чого не можна робити безпосередньо перед сеансом лазерної епіляції.

Топ-5 головних табу

  1. За два тижні до процедури не варто засмагати на пляжі або в солярії, адже ефективність сеансу істотно знизиться.
  2. За два тижні до епіляції видаляти волосся можна лише за допомогою звичайного станка.
  3. За добу до сеансу не рекомендується вживати алкоголь, адже його присутність посилює болючі відчуття під час лазерної епіляції.
  4. За три дні до сеансу виключіть б’юті-засоби з вмістом спирту. Це може бути лосьйон або тонік, наприклад.
  5. За два тижні до сеансу не варто приймати антибіотики, адже вони спричиняють підвищену чутливість до дії світла.

Багатьох клієнтів цікавить, яка підготовка, якщо вам потрібна епіляція бікіні. Всі табу та рекомендації залишаються ті ж, єдиний момент стосується тих, хто страждав раніше на генітальний герпес. У такому разі потрібно для профілактики пропити за тиждень до сеансу противірусний препарат.

Де записатись на лазерну епіляцію у Харкові?

У мережі центрів лазерної епіляції «LaserVille» процедура пройде максимально безболісно, ​​адже співробітники салонів використовують якісне лазерне обладнання від італійської компанії DEKA – «МОТUS АХ». Завдяки цьому глибока епіляція зони бікіні стала доступною навіть для тих, хто має надчутливу шкіру. Безболісність та відсутність небажаного волосся — хіба не про це ви мріяли?

Жителі Харкова зможуть гідно оцінити сервіс, кваліфікацію майстрів епіляції і головне — результат у вигляді гладкої, шовковистої шкіри без небажаного волосся.

Comments

.,.,.,.