Як вибрати тютюн для кальяну?

Сьогодні кальян став досить популярним способом куріння. Цікаво, що традиція куріння кальяну прийшла до нас з Індії та мусульманських країн, де він був широко розповсюджений. Саме там такий спосіб відпочинку став справжньою церемонією, зі своїми правилами та принципами.

Відтак, ще здавна важливо, щоб всі компоненти під час приготування кальяну були підібрані вдало. А особливо тютюн, який є основним елементом традиції куріння. У такому випадку вибрати тютюн для кальяну харків’янам можна в онлайн-магазині VipKalyan https://vipkalyan.com , де містяться різноманітні види тютюну.

На що варто звернути увагу під час вибору тютюну для кальяну

Обрати тютюн для кальяну є надзвичайно важливою справою для любителів східної традиції куріння. Адже тут є велике різноманітті відтінків смаків, кожен з яких має свої особливості. 

Традиційно для кальяну має бути спеціальний тютюн. Головною його особливістю є вологість. Зазвичай тютюн є липкою та мокрою масою, якою заправляють кальян. Така консистенція потрібна для того, щоб тютюн поступово згорів під час куріння. Адже дим, утворюється в кальяні може виділятися приблизно годину.

C:\Users\smail\Desktop\5880ecf2-f080-4d2c-a893-555d716f785a.jpg

Існують різні типи тютюну за формою, смаком, вмістом нікотину, жаростійкістю, випуском диму, пряністю тощо. За формою тютюн буває трьох типів: дрібний, середній та великий. Форму можна обирати відповідно до розміру чаші та типу кальяну. Крім того, форма також впливає і на смак куріння.

Для прикладу, великий тютюн часто має м’який аромат та може містити частку нікотину майже два проценти. Натомість – дрібний може містити більше нікотину (приблизно три проценти), при цьому він краще вбирає різноманітні ароматизатори.

Середній розмір тютюну вирізняється найменшим вмістом нікотину, однак зберігає досить виразний смак при курінні. 

Також тютюн для куріння може містити найрізноманітніші ароматизатори та смаки. Наприклад, смаки фруктів та овочів, ягодів, горіхів чи їх екзотичне поєднання – фруктів з шоколадом, карамеллю, жуйкою тощо.

Які бувають види кальянів?

При виборі тютюну для кальяну варто звернути увагу до якого саме кальяну ви підбираєте тютюн. Оскільки для церемонії куріння важливе гармонійне поєднання всіх компонентів кальяну. 

C:\Users\smail\Desktop\500fa4d3-a96b-4011-aea7-2bdfc32e765b.jpg

Існують різноманітні види кальянів: від дорогих та антикварний до більш бюджетних варіантів, які доступні для багатьох.

Класичний кальян складається з чашки, блюдця, шахти, де відбувається нагрівання, спеціальної колби та шлангу, через який вивільняється дим для куріння. Важливою характеристикою шлангу те, що він має не пропускати повітря та не мати додаткового запаху чи смаку.

Відповідно кожен кальян виготовляють з різних матеріалі. Також вони вирізняються своїми розмірами. Для прикладу, кальяни з недорогих матеріалів мають довжину приблизно до сорок сантиметрів. 

Стандартні види кальянів середньої вартості мають більші розміри. Вони сягають часто до сімдесяти сантиметрів довжини. Такі кальяни можуть оздоблювати різним декором, таким чином створювати стиль старовини.

Зазвичай колбу виготовляють зі скла, хоча вона може бути також з цінного металу чи з дорогого кришталю. 

Comments

.,.,.,.