Що таке IP камери відеоспостереження та в чому їх особливості?

Камера відеоспостереження з технологією IP – інноваційне обладнання для створення ефективної системи спостереження, яка забезпечує трансляцію відеопотоку в цифровому форматі. Для роботи використовується мережевий протокол, завдяки чому проводиться маршрутизація пакетів.

Користувач отримує як камеру відеоспостереження міні-комп’ютер, в якому все обладнання спрямоване на максимальну ефективність – це відкриває перед користувачами нові можливості та придбати їх досить складно, необхідно лише перейти за посиланням: https://control.ua/kamery-videonablyudeniya/ip-kamery/.

Принцип роботи IP камери відеоспостереження

Незважаючи на таку високу ефективність у роботі, самі камери спостереження з технологією IP працюють за відносно простим принципом. Об’єктив при фіксації об’єкта передає всю інформацію на матрицю, яка вже перетворює отриманий матеріал електричний сигнал. Процес обробляє яскравість, кольоровість та інші характеристики для легкого сприйняття відео людиною.

Отриманий відеопотік з усієї інформації відправляється на спеціальний компресор, який стискає потік. І вже тепер готовий до передачі до мережі для віддаленого перегляду. Кожній із камер спостереження присвоюється особиста мережева адреса, що застосовується для синхронізації з реєстратором та підключення. За допомогою спеціального програмного забезпечення або команди камери підключаються по IP. Без цієї адреси неможливо було б отримати дані з Вашого пристрою через мобільний телефон або підключитися.

Саме цифрова начинка в камерах відеоспостереження IP робить можливості камер фактично безмежними для камери, а слідкувати за об’єктом будь-якого типу можна навіть з іншого континенту.

У чому переваги камер відеоспостереження із технологією IP?

Основна відмінність цифрового обладнання від аналогових опонентів – це цифровий сигнал від світлочутливих матриць. Це забезпечує високу якість картинки. Але разом із цим обладнання забезпечує наступні переваги:

Користувачеві надається картинка з високою деталізацією;

 • можливість масштабування системи;
 • велика кількість потоків передаються єдиним кабелем;
 • широкий набір різних функцій, які здатні покращувати зображення;
 • при трансляції якість стабільна, незалежно від зовнішніх факторів;
 • мінімальна кількість перешкод навіть за складних умов експлуатації;
 • використовуються технології шифрування, що надійно захищають обладнання від зловмисників;
 • можливість запису на високій швидкості – показник досягає 50 кадрів за секунду;
 • передбачені різноманітні функції відеоаналітики, що значно підвищує ефективність;
 • є можливість роботи з допомогою датчика руху;
 • можлива компресія відео, що значно знижує навантаження потік;
 • можна налаштовувати та керувати камерою спостереження навіть дистанційно.

І це лише основні переваги, на які може розраховувати користувач, вибираючи IP-камери відеоспостереження. Важливо те, що разом із розвитком технологій вартість знаходиться в доступному діапазоні.

Comments

.,.,.,.