“Дякую за те, що ви такі справжні!”: у Харкові виступила солістка гурту “Скрябін” Ольга Лізгунова

На цей раз співачка виступила в якості солістки власного гурту “LIZ GUN LITE”, пише kharkov-trend.in.ua.

Солістка гурту “Скрябін”, Ольга Лізгунова, вчора дала виступ у харківському арт-клубі “Пробка”. 16 липня виконавиця вийшла на сцену у складі гурту “LIZ GUN LITE”, у амплуа хард-рок-співачки. В останній раз концерт-хол приймав її в складі гурту “Пающіє Труси”, який було створено музичним продюсером Володимиром Бебешком та лідером гурту “Скрябін”, Андрієм Кузьменком. Тепер співачка презентувала слухачам атмосферу класичного хард-року.

Хард-н-хеві

(Ольга Лізгунова та гітарист Дмитро Сергєєв)

(Гурт “Пающіє Труси”, 2019 рік. Зліва направо: Ірина Рижова, Ольга Лізгунова та Олена Слюсаренко)

Шоу багато чим відрізнялося від того, що два роки тому виробляли “Пающіє Труси”. По-перше – замість бітів та електронної музики фортепіано та драйвові гітарні риффи. Було видно всю професійну майстерність Дмитра, бо викладувався гітарист на всі 100%. Новий образ Лізгунової та її голос був таким самим проникливим, чистим, і водночас драйвовим, як і в “Скрябіні”. Проте, навряд чи ми почуємо її голос у складі “Пающіх Трусів”, оскільки коллектив виконавиця у квітні покинула, зберігши співробітництво з Бебешком.

Тепер Лізгунова солістка і “Скрябіна”, і “LIZ GUN LITE”. І хоча в неї змінився лише сценічний образ, співачка геть не змінилася: скромна, вихована, і абсолютно відкрита. В неї збереглося те, що було однією з головних ідей, які в “Скрябіні” запровадив Андрій Кузьменко – повна відсутність пафосу і так званої зіркової хвороби. 

– Олю, останній раз ти була в Харкові аж два роки тому. Місто на твою думку змінилося? 

– В більшості – так. Гадаю, що для людей мистецтва краса місця перебування теж важлива. Більше за все я люблю хіба що людей, які сьогодні завітали на наш виступ. Це надихає, і робить артиста щасливим водночас.

– LIZ GUN та “Пающіє Труси” мають відмінності? 

– Сто відсотків. “Пающіє Труси” це те, чому я віддала декілька років своїх сил, і в жодному разі не шкодую про те, що я пішла. Я не сварилася з Володимиром Володимировичем (Бебешком), він і досі підтримує мій сольний проєкт “Olga Ernst”. “LIZ GUN LITE” – це відтворення моїх мрій, бо я мріяла грати саме таку музику з дитинства: носити чорне, мати такий спокусливий макіяж, танцювати під електрогітару – я тут по-справжньому щаслива! А “Пающіє Труси” нікуди не ділись, якщо покличуть – я їм допоможу. 

 

“Терпіти не можу, коли мене ламають”

-Ти колись сказала, що ніколи ноги твоєї не буди на “Голосі країни” та інших вокальних конкурсах. Ти досі притримуєшся такої думки?

– І я від неї не відмовлюся. Я терпіти не можу, коли мене ламають. А враховуючи те, що там таке відбувається постійно, травмують долю і психіку тих молодих хлопців та дівчат, які мають потенціал, я краще викладуся перед нашими слухачами, бо від них я отримаю більше позитивної підтримки, ніж там. 

Самим музикантам концерт сподобався. Наступного разу обіцяли ще раз заїхати до Харкова з новою програмою романтичних пісень, балад та драйвового хард-року.

“Авжеж, все прошло просто чудово. Ми абсолютно задоволені тим, як нас зустріли в Харкові. Щоправда, перед глядачами вибачаємось, що вони сюди прийшли у будній день, але ще більше ми їм вдячні за те, що вони вони нас підтримали навіть в цей час” – сказав Дмитро Сергєєв.

Дякуємо за чудове шоу!

Comments