Коригуюча білизна зменшить обсяги фігури за хвилину

Хто з жінок відмовиться бути стрункішою? Хто не захоче зменшити показники сантиметрів в талії або на стегнах? Деякі красуні легко погодяться на збільшення об’єму грудей, ще менша кількість стане працювати на додавання розміру в області стегон і сідниць, а більшість – захоче стати стрункішою. У гонитві за стандартами 90-60-90 багато хто проводить години в спортзалах і сидять на жорстких дієтах і не завжди досягають бажаного. Тому, щоб в будь-який момент стати стрункішою у кожної жінки має бути для втягування білизна.

Причому коригувальні труси, шорти, грації потрібні не тільки тим, хто хоче виглядати стрункіше, але також всім (і худишкам в тому числі), коли сукня має сісти ідеально. Наприклад, коли в наряді немає підкладки, і крізь ніжну тканину наряду проступають сліди, створювані бюстгальтером і трусиками.

Так, часто коригуючу білизну під наряди надягають провідні, зірки шоу-бізнесу та представники подібних професій, оскільки вони повинні завжди виглядати ідеально, і особливо в облягаючих нарядах.

Пропонуємо розглянути які види білизни, що тягне треба купити в залежності від того, яку зону хочеться поліпшити.

Види білизни, що тягне

Крім зменшення обсягу коригуюча білизна допомагає поліпшити форму, наприклад, підняти сідниці або груди, приховати целюліт. Серед виробників хорошою репутацією користуються труси утяжки, коригувальні боді, шорти, штани, топи таких виробників як:

  • Corna, Leilieve, Lolita
  • Lormar, Mia-Diva, Mia-Mella
  • Mia-Sofia, Papillon, Sielei
  • Ysabel Mora та ін.

Жінки вважають за краще купувати вироби відомих марок Італії, Голландії, Іспанії, Франції та інших країн за їх чудову якість, за те, що тканина дихає, відрізняється гігроскопічністю і гіпоалергенністю, а також за відмінну посадку по фігурі і їх невидимість під одягом.

Марки Lormar, Mia-Diva, Ysabel Mora, Corna, Leilieve, Lolita виготовляють стягуючі вироби різного призначення:

  • для області стегон – трусики, панталони, шорти, зменшують параметри фігури і коригувальні форми, причому є моделі із завищеною лінією талії, роблять форми цієї частини тіла більш стрункими
  • для області грудної клітини і талії – моделюють топи, боді, корсети

Багато моделей коригуючого білизни, такі як труси утяжки, що моделюють топи, грації та корсети, боді і панталони візуально стрункішою кілька зон, завдяки чому жінка виглядає підтягнутою і спортивною.

Як вибрати розмір для стягуюча

Купувати слід свій розмір білизни, що тягне. Адже якщо взяти більший – то не буде бажаного ефекту, а якщо купити Утяжка на розмір менше – тоді тіло буде стисло занадто сильно, в результаті чого порушиться кровотік.

До того ж в місцях, де закінчуються шорти, трусики, грація інші види білизни, що тягне можуть утворитися некрасиві перепади між тілом і тканиною.

Купити вигідно

Коригуюча білизна коштує досить дорого, а вироби відомих марок – ще більше.

Однак є спосіб придбати якісне брендові стягуючі трусики, панталони, грації, боді, топи та інші види виробів за вартістю прямого постачальника. Для цього потрібно купувати у офіційного дистриб’ютора, що продає вироби оптом і в роздріб, наприклад, в Україні так працює інтернет магазин Афродіта.

Comments