У Харкові відбудеться виставка сучасних художників

Харківська галерея «Мистецтво Слобожанщини» проведе виставку робіт сучасних художників, повідомляє Kharkov-trend.  Вона почнеться 29 листопада 2018 року і буде відкрита для відвідувачів до 15 грудня.

 Роботи, представлені на виставці, були відібрані за підсумками конкурсу «Портрет сім’ї художника в інтер’єрі» імені Зінаїди Серебрякової – однієї з перших художниць, які увійшли в історію живопису.  Її картини знаходяться як в приватних колекціях, так і в галереях зі світовим ім’ям, наприклад – у Третьяковці.  Зінаїда часто писала пейзажі міста Харкова, один з них – «На терасі у Харкові».  Тематика її робіт – побутові сцени, сюжетні роботи, затишні пейзажі.  Саме за таким принципом були відібрані роботи на конкурс її імені, а так само на виставку.

 На виставці будуть представлені завершені та незавершені роботи, скульптури, начерки та ескізи, замальовки побутових моментів життя, етюди на домашню тематику, графічні роботи сучасних художників різних вікових груп, націй і художніх уподобань.

 Крім основної частини виставки буде додатково показано кілька робіт з приватних колекцій музею Фельдмана, С.В.  Решетило, М.Вінокурової та інших.  Так само, 5 грудня о 16:00 у виставковому залі відбудеться ще один культурний захід – показ балету «Ромео і Джульєтта».

Ранок
Зінаїда Серебрякова “Ранок на терасі у Харкові”

Comments