У Харкові визначили кращих молодих дизайнерів

Весна – це пора, коли хочеться творити, коли енергія й натхнення переповнюють й «просяться» назовні. То чому ж не порадувати таким настроєм навколишніх? Саме це й зробили молоді креативні дизайнери у рамках проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Start Fashion», як окрема подія проекту «Kharkiv Fashion 2019».

Як повідомляє kharkov-trend.in.ua, неперевершене дійство краси й сучасної моди відбулося в Харкові на базі Арт-заводу «Механіка». У фіналі цього конкурсу було обрано 35 кращих молодих дизайнерів, які представляли свої вироби, дивували журі й глядачів абсолютно новаторськими, цікавими, неординарними підходами до створення одягу, але такого, який би з радістю купили не тільки в Харкові, Україні, а й далеко за її межами.

Не зважаючи на дуже складний вибір, члени журі все ж розділи свої пріоритети й визначили переможців за номінаціями. Їх усього було шість і кожна знайшла свого володаря. Так, у номінації «Street Fashion» (колекції повсякденного одягу) перемогу отримала Тіа Тайпс з колекцією «Твоє обличчя». Першість у номінації «National Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу) отримала ціла група майстринь: Ганна Скрипник, Діана Лакатош, Оксана Ожередова та Римма Кілчик, які представили глядачами неперевершену колекцію, під назвою «Міфічний світ».

Кращою в номінації «Eco Style» (одяг з вторинних матеріалів) стала чоловіча робота Іллі Іванова – «Un_fake».Дуже цікавою виявилася колекція «Be Unique» представлена Віктрією Висоцькою у конкурсі одного костюма, зокрема представленні серії одягу для одного загального образу. Саме вона й здобула перемогу у цій категорії. У номінації «De Luxe» (одяг для урочистих подій, вечірні сукні) з колекцією «Rebom» зачлужену перемогу отримала Ольга Федорова, а в номінації «Free Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу) кращою була визнана колекція «Забіяка» дизайнерки Анастасії Снадної.

Але кращою серед кращих, богинею сучасної моди серед молоді стала Анастасія Калініна, яка приголомшила глядачів і членів журі колекцію «Залиш її живою», яка мала не тільки особливий стиль, а ще й глибокий зміст. Ініціатори конкурсу запевняють, що будуть організовувати таку подію щороку, оскільки ті результати, які змогли побачити вкотре доводять, що за молодими й креативними майбутнє не тільки фешен-індустрії, а й стабільності держави.

Comments

.,.,.,.