Легендарний “СПЛІН” дасть в Харкові великий концерт в наступному році

В наступному році в Харкові очікується ажіотажна подія для всіх поціновувачів рок-музики. Далі на kharkov-trend.

Один з найвідоміших гуртів країн пострадянського періоду, російський рок-гурт “СПЛІН” виступить у Харкові влітку 2022 року. Харківський виступ одного з найвідоміших музичних колективів пострадянського простору проходитиме в рамках проанонсованого гуртом туру “Єднальне повернення”, на підтримку новітнього альбому “Віра та майна”, який вийшов у минулому році.

Виступ відбудеться 18 червня 2022 року в харківському Палаці Спорту.

Для самих музикантів концерт має ознаменуватися дійсно довгоочікуваною подією. Адже під час останнього українського туру, колектив відвідував Харків аж 8 років тому, у  2013 році. На цей раз петербурзькі гості готують аналогічну назві туру музичну програму, яка буде містити найкращі хіти з усіх альбомів за весь час існування рок-гурту.

По-справжньому легендарні “Виходу немає”, “Орбіт без цукру”, “Танцюй!”, “Моє серце”, “Нові люди”, “Лінія життя”, “Романс”, “Донька самурая” і багато інших досі прослуховуються декількома поколіннями поспіль, і назавжди увійшли до великої збірки вічної класики російської рок-музики. При всьому за минулі 8 років “СПЛІН” выпустив 5 нових альбомів, пісні з яких ще не чули не тільки в Харкові, а й в Україні у виконанні наживо. Тож несподіванок від гостей з Санкт-Петербургу буде багато.

Для харків’ян та гостей міста музиканти підготували велике повномасштабне шоу, для чого й було обрано Палац Спорту, як один з найбільших концертних майданчиків Харкова. Гурт гарантує лише живу музику, а світловий й візуальний супровід дозволить ще глибше поринути в створену гуртом атмосферу.

“Ми дійсно скучили за українськими слухачами, адже з моменту, як ми в останній раз були в Харкові, дійсно пройшло багато часу. Сподіваюсь, карантин нам не завадить зустрітись, і ми з вами створимо цю атмосферу дружби та возз’єднання.” – повідомив нам вокаліст та фронтмен рок-гурту, Олександр Васильєв.

Для довідки

Рок-гурт “СПЛІН” виник у Санкт-Петербурзі, у 1994 році. З того ж року колективом керує лідер гурту, вокаліст Олександр Васильєв. Стилі гурту переважно альтернативный рок, пост-панк, психоделічний рок та арт-рок з домішкою електронної музики. Гурт має 14 виданих альбомів, а їх відеокліп на пісню “Моє серце” зібрав на відеохостингу YouTube 4.5 мільйони переглядів. 

Comments

.,.,.,.