Відновлений кінотеатр “Парк” після тривалого закриття розпочав свою роботу

 

Тепер як всередині, так і зовні кінотеатр виглядає оновлено та доволі футуристично, пише kharkov-trend.in.ua.

В харківському центральному парку культури та відпочинку імені Максима Горького знову відкрили кінотеатр “Парк”. Така інформація з’явилася у міських Телеграм-спільнотах, а напередодні про це повідомив офіційний сайт кінотеатру. 

(оновлена квиткова каса кінотеатру)
оновлена квиткова каса кінотеатру
(оновлена зона фудбару кінотеатру “Парк”)
оновлена зона фудбару кінотеатру “Парк”

За затвердженою святковою програмою відкриття, запуск кінотеатру в експлуатацію відбувся 18 листопада. Всім кіноглядачам, які відвідають будь-який кінопоказ з 18 по 21 листопада, гарантовано від кінотеатру безкоштовний попкорн. Натомість інтер’єр, дизайн-код та концепція кінотеатру зазнали кардинальних змін: в абсолютно кожній кінозалі встановили дивани, розкладні лежачі крісла в першому ряді, а також були відреставровані вбиральні. При цьому кількість місць було зменшено: від 189-192 місць тепер залишилося 80-84. 

Наразі в кінотеатрі лідерами прокату виступають фантастичний бойовик “Веном 2: Карнаж”, комедійний фантастичний екшн “Мисливці за привидами” та друга частина мультфільму “Родина Адамсів”. Натомість, новітня супергеройська картина “Вічні” йде світом з величезним провалом, через надмірну пропаганду толерантності. Вартість квитків наразі складає 80-100 гривень в залежності від часу доби. 

Для довідки

оновлені вбиральні кінотеатру
оновлені вбиральні кінотеатру

Нагадаємо, що кінотеатр “Парк” було зачинено в грудні 2020 року, через найактивнішу фазу карантину. Таке рішення було спричинене тим, що в кінотеатрі не впоралися з запровадженими заходами безпеки екс-прем’єр-міністра охорони здоров’я, Максима Степанова. Подібної долі зазнав кінотеатр “Вісім з половиною” на вулиці Донець-Захаржевського.

Comments