Буде страшна “спека”: Моргенштерн оголосив війну Стерненку і збирається приїхати в Харків

Хіп-хопер не збирається здаватися, і знову збирається в Україну. Далі на kharkov-trend.

Російський репер та шоумен, 23-річний Алішер Моргенштерн попри скарги Міністерства культури України та Служби Безпеки України, знову збирається потрапити з концертами в Україну. Про це оголосили оператори з продажу інтернет-квитків на культурні заходи.

Тоді ще з’явилася інформація, начебто виконавець проведе три українські концерти у Києві, Харкові та Запоріжжі. Проте всі довелося відкласти через те, що артиста було внесено до переліку осіб, які чинять загрозу національній безпеці України. 

Напередодні

1

(Дмитро Гордон та Моргенштерн у Туреччині. Фото від телеканалу “2+2”)

Не так давно в епатажного росіянина інтерв’ю взяв український журналіст Дмитро Гордон. В ньому піднялися доволі цікаві моменти. Справа в тому, що Моргенштерн в інтерв’ю зізнався про те, що українські ЗМІ повиривали з контексту його висловлювання з приводу одеської пожежі, а також заявив про те, що йому стало страшно після того, як йому розповіли про те, що його почне переслідувати судимий активіст “Правого Сектору”, Сергій Стерненко.

Проте не так давно в своєму Instagam-блозі виконавець заявив, що він не боїться Стерненка, і буде робити все можливе, аби отримати дозвіл його власній службі безпеки “Kaif Security” провести зброю, щоб внаслідок спровокованих дій дати відсіч. 

Крім того Моргенштерн сказав, що СБУ заборонила перетин українському кордону Алішеру Валєєву, тоді як наразі він носить прізвище Моргенштерн, таке саме, як у його матері, Марини Моргенштерн, яка наразі проживає в Іспанії.

Бути чи не бути?

     

1

(Моргенштерн та його жінка, Ділара Зінатуліна. Кадр з відеокліпу артиста “Crystal & Моёт”)

Відзначимо, що не так давно ми вже робили розслідування з приводу того, чи варто було забороняти в’їзд до України Моргенштерну. А 31 серпня, на честь весілля хіп-хопера з його дівчиною, Діларою Зінатуліною, Дмитро Гордон презентував з ним інтерв’ю, яке наразі сягнуло відмітки у 5 мільйонів 750 тисяч переглядів! Воно ще більше дало зрозуміти, що артист у відношенні України “чистий”, і постійно відмовляється від поїздок на тимчасово окупований Кримський півострів. 

Проте не так давно джерело “КП в Україні” в Службі Безпеки України повідомило, що тільки Міністерство культури та інформполітики України видає дозвіл на старт продажу квитків. За його словами, наразі під санкціями не сам Моргенштерн, а його творчість. Тож, як висновок, йому можуть дозволити перетнути український кордон якщо він вкаже особисті причини, але не дадуть можливість провести концерт. 

Наразі концерт виконавця проходитиме у листопаді. Старт 13 листопада у Запоріжжі, 14 – у Харкові, і закінчиться 15 липня у Києві. Виступ у Харкові проходитиме у Палаці Спорту. За словами організаторів, місто очікує найсміливіше шоу, яке надовго залишиться в його історії.

Comments

.,.,.,.