На Пандорі карантин: харків’яни у цьому році не побачать другу частину “Аватара” від Джеймса Кемерона

29 вересня 2020 року зйомки другої частини пригодницького фантастичного бойовика «Аватар» були офіційно завершені. Також, режисер Джеймс Кемерон зазначив, що зйомки тріквелу, які відбувалися паралельно з другим фільмом, завершені на 95%, цитує слова режисера таблоїд «Cinema Blend», пише “kharkov-trend.in.ua“.

Кінематографіст вже повідомляв раніше, що дії другої частини пригод на планеті Пандора, відбуватимуться під водою. Нещодавно Кемерон виклав фото зі зйомок, де було видно  великий басейн, в якому помітили головних зірок кінострічки.

“Знаєте, що то за білі штуки на поверхні? Ці маленькі кульки дозволяють захистити від світла на поверхні систему захоплення рухів. І вони дозволяють акторам безпечно випливти нагору, коли необхідно” – підписав фото Кемерон.

(Кейт Уінслет, Кліфф Кертіс, Зої Салдана та Сем Вортінгтон на зйомках «Аватар 2»)

До своєї ролі повернеться Сігурні Уівер, яка вже знімалася у першому фільмі, а також Кемерон до роботи у фільмі залучив Кейт Уінслет, яка вже співпрацювала з режисером у «Титаніку», а також зірку франшизи «Форсаж», Віна Дизеля. 

За словами режисера, у сіквелі головні герої Джейк Саллі та Нейтірі досі разом, в них вже троє дітей, і вони готуються відбивати нове вторгнення людей на Пандору. Крім того, Джеймс Кемерон зазначив, що однією з ключових сцен у новому фільмі стане момент сварки дітей та батьків, який буде показаний з боку дитини. Однак, хто буде головним злодієм фільму, досі невідомо, не дивлячись на те, що на знімальному майданчику був присутній Стівен Ленг, який зіграв у першому фільмі полковника Майлза Куорітча. 

Через пандемію коронавірусу, пережити нові пригоди на планеті Пандора, харків’яни зможуть 16 грудня 2022 року. 

А вам сподобався перший фільм?

Comments