Виставка зимової казки

9 січня 2019 року у виставковому залі «Бузок», який знаходиться в правому крилі Харківського національного театру опери та балету імені Миколи Лисенка, відкривається виставка дитячих художніх робіт на тему зимової казки.  Також, відбудеться відкриття другої виставки, в якій будуть представлені вишиті нитками та бісером картини на зимову тематику. Детальніше розповість Kharkov-Trend.

 На виставці будуть представлені роботи, пов’язані із зимою – замальовки фільмів, казки і персонажі мультфільмів.  Також, юним художникам була дана повна свобода у виборі теми і стилю роботи, єдине – щоб в картині знаходилося поєднання казки, чарівництва і зими.

 Для дорослих робіт обов’язковими умовами стали міські пейзажі і портретні роботи.  Будуть представлені складні вишивки та різноманітні сюжети. Крім цього, на виставці відбудеться показ ляльок майстра-лялькаря Віолетти Солонецької, які були створені в стилі вінтаж.

 Відкриття відбудеться 9 січня о 17:00, при супроводі дитячого оркестру імені П.Д.  Гайдамаки.  На відкритті виставки всі бажаючі зможуть особисто поспілкуватися з юними художниками, дізнатися секрети живопису та вишивки, а так само – насолодитися красою ляльок, кожна з яких створена унікальною і неповторною.  Вхід безкоштовний протягом всієї виставки, яка буде діяти до 17 січня.

 Нагадаємо, що виставковий зал в театрі опери та балету завжди представляє городянам цікаві виставки, на яких бувають представлені як картини, так і скульптури, вироби, прикраси та унікальні іграшки.

Comments