Де в Харкові придбати накладні мийки для кухні?

 

Приблизно з середини ХХ століття, кухонна мийка стала невід’ємною частиною інтер’єру кухні. З моменту появи сантехніки під сучасні стандарти, встановлювати її стало легко, просто і зрозуміло абсолютно кожному. Неважливо від будь-яких видів поверхні – гладка й матова чи декорована й фактурна – в Харкові можна знайти будь-яку накладну мийку. А за вашим інтернет-запитом eurokonus.com.ua/nakladnye-mojki вас приємно може вражати. 

Аби розуміти всі особливості щодо видів, розміщення та встановлення накладних мийок, поговоримо про це більш детально.

Зовнішній вигляд та особливості

Назву “накладна” такий вид мийок отримав за те, що встановлюється доволі незвичайним засобом. Це обумовлено тим, що вона легко розміщується на невеличкій тумбочці, яка зазвичай йде разом з мийкою. Сама фіксація накладної мийки відбувається із застосуванням бортів, які знаходяться попереду, праворуч та ліворуч. Позаду такі особливості відсутні, проте висота борту трохи більша, що дозволяє не розбризкувати воду під час експлуатації мийки. 

В деяких моделях присутня рифлена й металева стільниця, яка допомагає продуктам не падати назад в раковину після обробки водою. А на додачу сантехніки рекомендують вибирати моделі з аварійним спуском води, який під час встановлення, приєднується до основного. Також варто активно використовувати захисну сітку для захисту водостоку від потрапляння сміття.

Переваги / недоліки

Оскільки ми вже говорили про те, як виглядає накладна мийка, з чого складається та які в неї особливості, настав час поговорити про те, чим такі предмети добріші, і які мають приховані недоліки. 

Отже, почнемо з переваг:

  • відносно недорога вартість, тому що накладні мийки – найдешевші у своєму сегменті;

  • простота встановлення та відкритий доступ до будь-яких елементів;

  • витривалу довговічність, зумовлену тим, що такі мийки виготовляють, переважно, з нержавіючої сталі, яка має високу стійкість до іржі;

  • гарний дизайн та універсальність, яка полягає у простому догляді за мийкою.

Велику кількість недоліків, які ми перерахуємо нижче, мають накладні мийки, виготовленим з тонкої нержавіючої сталі. Зазвичай, вони не довготривалі, а тому й купуються для використання “на один раз”. Для них властиво:

  • слабка стійкість до навантажень;

  • погану фіксацію змішувача;

  • високий рівень шуму, який виникає під час падіння потоку води (в раковинах, з товщиною стінки більше 1 міліметра, шум значно нижчий);

  • одноманітна конструкція та зовнішній вигляд;

  • велика ймовірність потрапляння води у простір між миттям та тумбою у процесі миття посуду.

Втім, всі ці недоліки з лишком компенсуються доступною вартістю, а деякі з них можна легко усунути за допомогою герметика та інших допоміжних матеріалів. 

EuroKonus – ваш провідник у світ якісної сантехніки міста Харкова, який не дозволить вам викинути заощадження на вітер! Переходьте за посиланням вище, і переконайтесь особисто. 

Comments

.,.,.,.