Барні стільці

Барні стільці — це невід’ємні елементи інтер’єру приміщення за наявності кухонного острова або цілої барної стійки. Ці меблі вже давно перестали бути атрибутом ресторанів і кафе — сьогодні вони є бажаним гостем у звичайних квартирах і житлових будинках.

Сучасні барні стільці застосовуються як компоненти зонування простору. Ці деталі здатні надавати інтер’єру певний настрій. Барна стійка часто застосовується для відділення вітальні від кухні. У невеликих кухонних просторах її навіть можуть використовувати як основний обідній стіл. Зрозуміло, що стійки без барних стільців не можуть існувати.

Види барних стільців

Найпростіша модель є табуреткою на високих ніжках без елементів, що створюють зручності. Стільці без оббивки та спинки — бюджетний варіант для кафе та барів. У домашньому побуті такі вироби є актуальними, якщо господарі не планують проводити за стійкою багато часу.

Щоб вибирати було простіше, перерахуємо всі можливі види барних стільців, виходячи із закладеного функціоналу. Моделі бувають:

 •  з регулюванням висоти;

 •  з підніжкою та без неї;

 •  з маленьким та великим сидінням;

 •  зі спинкою і без неї;

 •  з різним ступенем м’якості сидіння;

 •  класичні та складані.

Щоб сидіти за стійкою було зручно членам родини різного зросту, зверніть увагу на моделі з висотою, що регулюється. Механізм підйому/спуску вибирайте на власний розсуд. Це:

 •  газ-ліфт із рукояткою під сидінням;

 •  крутний пристрій.

Перші зручніше, тому що регулювати висоту можна, не піднімаючись зі стільця. Другі частіше використовують у комерційному середовищі.

барні стільці

Як вибрати барні стільці

Зверніть увагу на такі моменти:

 1. Підніжка. Опора для ступнів при високій посадці необхідна, інакше доведеться бовтати ногами. Без неї відпочинок не вийде тривалим та повноцінним.

 2. Розмір сидінь. Чим більша посадкова площа, тим зручніше стілець. В іншому випадку вам доведеться часто змінювати становище у пошуках зручної посадки. Мініатюрні сидіння часто встановлюють у громадських барах, де гостро стоїть питання щодо економії простору, та й перебування тих самих відвідувачів біля стійки тривалий час не вітається. Вибір на користь просторого сидіння тим більш очевидний, якщо ви маєте намір використовувати стійку як обідню зону і проводити за нею багато часу.

 3. Спинка. Вибір також залежить від передбачуваного характеру експлуатації та місця на кухні. Спинка — елемент зручності. Завдяки неї ви знімаєте навантаження з хребта і м’язів спини. Для дому — саме те, що потрібно. Аналогічна думка актуальна при виборі стільців з м’якою оббивкою і без неї. Кухонні меблі піддаються впливу гару, збільшеної вологості, частої зміни температур. Краще шукайте стілець з практичною оббивкою, яку легко доглядати. Натуральна шкіра або шкірозамінник у цьому плані вважаються більш прийнятними.

 4. Конфігурація. Вивільнення кожного сантиметра простору приміщення — важливе завдання господарів мініатюрної кухні. Вам допоможуть стійка з вузькою стільницею і стільці, що складаються. Такі можна купити із запасом та зберігати в коморі. Коли прийдуть гості, у вас не буде проблем із їх розміщенням.

Де придбати барні стільці

Журнальні столи на сайті Kupistul.ua представлені у великому асортименті. Ви знайдете надійні конструкції для повсякденного використання: роботи, навчання, читання. У каталозі є фільтр, за допомогою якого можна швидко визначитися з моделлю, підбираючи її за формою, параметрами, матеріалами, стилем, надійністю та іншими характеристиками. Ми постійно поповнюємо каталог, тому ви можете придбати новинки, які є актуальними для будь-яких дизайнів інтер’єру.

Ми робимо доставку по всій країні оперативно, без затримок, запізнень та інших казусів. Якщо ви мешканець Києва, ми доставимо товар без додаткової плати. Також піднімемо на поверх, якщо є ліфт, зберемо конструкцію, щоб нею можна було користуватися цього ж дня. У нас багато фахівців різного спрямування, тому вам не потрібно окремо викликати майстрів або шукати людей, які займаються розвантаженням товарів.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, ми користуємось лише своїм транспортом під час доставки. Але якщо товар буде у неповній комплектації, матиме пошкодження та інші недоліки, ми беремо всю відповідальність на себе — оперативно відреагуємо та вирішимо це питання.

Comments

.,.,.,.