Що подарувати коханому: таємні мрії сильної половини людства

“Мені від тебе нічого не потрібно”, “Ти мій подарунок”, — фрази, якими відповідають на питання хлопці, коли запитують про майбутній сюрприз. Знайомо?

Дівчата, якими міцними не були б ваші стосунки, приділяти увагу вибору подарунку треба завжди. А ще відкриємо таємницю: хлопець ніколи вам не скаже, що він мріє про новий гель для душу чи чергову пару чорних шкарпеток. Забудьте про банальність. Польоти, стрибки, майстер-класи та навіть відеоігри — проявіть творчість та нестандартний підхід. Наші ідеї вам у цьому допоможуть.

Який подарунок йому потрібен?

Зрозуміти, чого хоче жінка, важко. Треба напружити сіру речовину в голові й розгадати сотні загадок. Знайти ключ до серця чоловіка легше, і не треба бути майстром спорту у розумінні натяків. Достатньо бути уважною і прислухатися до того, що він говорить. Наприклад, йдете по торговому центрі, а він каже: “Глянь який велосипед. Було б класно навесні разом виїжджати на пікнік”.

Що обрати на подарунок:

  • Аксесуари для хобі. Так, це мають бути речі, які доповнюють його основне улюблене заняття. Скоріш за все, він уже має найкращу у світі вудку для риболовлі чи баскетбольні кросівки, а якщо ні, то знає які вони. Тому обирайте супутні предмети: надувне крісло в човен, термобілизну для тренувань чи м’яч.

  • Дорогі іграшки. Ні, мова йде не про брендову магнітолу в авто. Але коли не просили дарувати навігатор, то не робіть цього. Карти й так є в телефоні. Крім того, чоловіки люблять гратися предметами з кольоровими лампочками, кнопками, а як пульт управління ще є, то це взагалі джек-пот. Вони, звісно, в цьому ніколи не зізнаються. Тому, якщо ви вирішили подарувати квадрокоптер, чоловік буде в захваті.

  • Враження. Якщо подарунок — це отримані емоції, про які можна ще довго розказувати — це чудовий варіант. Уявіть скільки часу він буде розказувати про свій перший в житті стрибок з парашутом! Це вау!

  • Здійснення мрії. Дозвольте повірити в диво — подаруйте можливість керувати легким літаком. У ролі льотчика він себе уявляв ще в дитинстві, а тут у нього буде така можливість. Його радості не буде меж!

  • Модний гаджет. Говорять, що діаманти — найкращі друзі дівчат. Якщо це дійсно так, то хлопці не уявляють свого життя без крутих гаджетів. Розумний годинник на руку, безпровідні навушники чи playstation — вибір дуже великий.

Якщо ви впевнені у своєму виборі й знаєте, що йому потрібна саме цей парфум чи гаманець, може сміливо дарувати. В іншому випадку подарунок ризикує залишитися на полиці й чекати наступного життя.

Як вибирати подарунок коханому?

Відповідальність вибору та відповідність інтересам отримувача — ключ до успіху вручення подарунка. Ми знаємо, що ви як любляча дівчина оберете близькій людині найкращий на ваш погляд сюрприз. В цьому вам допоможуть наші поради:

Враховуйте захоплення отримувача і вже наявні у нього речі. Не варто дарувати схожі на щось речі тим більше зовсім однакові.

Робіть ставку на отримані емоції в момент розгортання подарунку — це зробить хлопця щасливішим.

Не знаєте що подарувати? Не вигадуйте щось “надприродне”. Краще запитайте прямо.

Врахуйте особливості отримувача, проявіть турботу і фантазію — тоді правильне рішення саме прийде до голови.

1

 

Comments