Смарт годинник від Apple: харків’яни знаються на хорошій техніці

Якщо у вас є iPhone і вам потрібен розумний годинник, немає ніяких причин вибирати що-небудь, крім Apple Watch. Це кращий спосіб не відставати від повідомлень, відстежувати фітнес, прокладати маршрути і використовувати додатки, не маючи необхідності постійно звертатися до телефону. А все тому, що смарт годинник Епл Вотч пропонує найкраще поєднання стилю, обробки повідомлень, вибору додатків, часу автономної роботи і відстеження активності для будь-якої платформи. А з додаванням постійно включеного дисплея Apple вирішила одну з останніх проблем, які були в Apple Watch з моменту їх появи.

Що роблять Apple Watch і чому вони такі хороші?

У цих розумних годиннків є безліч циферблатів, які ви можете змінити і оформити самостійно, наприклад, додати інформацію про погоду або ваше серцебиття на циферблат.

Коли ви отримуєте повідомлення, Taptic Engine негайно повідомить про це. Ви також можете використовувати годинник Apple для відправки Sketch, Tap або пульсу іншим користувачам Apple Watch через Digital Touch. Пристрій має вбудовані Uber і Passport, а також пропонує зображення і відео, які можна дивитися віддалено.

Доступні такі цікаві функції для харків’ян, як навігація по карті і часовий інтервал, а кількість сторонніх додатків, сумісних з Apple Watch, вже досягло декількох тисяч. Не буде проблемою також використовувати Facebook Messenger або керувати GoPro через Apple Watch.

эпл

Це хороший фітнес-трекер (і монітор серцевого ритму), який дає невелику мотивацію для підтримки вашої фізичної активності. Особливо, якщо ви схильні робити це один день і забути продовжувати в інший. Смарт годинник коштує дорожче, ніж багато інших фітнес-трекерів (і у нього коротший час автономної роботи), так що його цінують явно не тільки за це.

Якщо ви часто не чуєте свій телефон у галасливій обстановці, і при цьому не завжди відчуваєте його вібрацію, то на своєму зап’ясті ви просто не зможете не помітити сигнали, які буде посилати Apple Watch.

Недоліки Apple Watch

Вони, як і переваги, досить суб’єктивні, але не можна не зазначити такі слабкі сторони цих пристроїв.

  1. Короткий час автономної роботи: найнеприємнішим моментом в роботі Apple Watch є лише 18-годинна активність, і після денного використання користувач повинен заряджати годинник.
  2. Трохи складний процес налаштування: для з’єднання Apple Watch з iPhone потрібно близько 2-3 хвилин, а для того, щоб встановити свої налаштування, вам потрібно витратити близько години, відповідаючи на купу питань.
  3. Розпізнавання мови: зручно відправляти повідомлення голосом. Але якщо Сірі важко зрозуміти сказане слово, користувачам потрібно буде знайти свій iPhone для вводу тексту.
  4. Ніякої реакції при поті: одна з найважливіших функцій для Apple Watch – це вправи. Але якщо ви потієте в руці, вам буде складно контролювати годинник.

Apple Watch – все ще досить гарний пристрій для поліпшення якості життя. Однак, як і багатьом сучасним технічним чудам техніки, смарт годинникам потрібен час, щоб стати ідеальними.

Comments