Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектора Харкова

Досить цікаві стартап-проекти представляють талановиті розробники широкій аудиторії. Саме про них варто розповісти. Деталями того, які проекти пропонують харків’яни у сфері чистих технологій, поділиться Харків Тренд.

Конкурс бізнес-ідей

Доречно почати з того, що кожного року в Україні проводиться конкурс бізнес-ідей у сфері чистих технологій. Це досить перспективний напрямок, найсильніші проекти та команди представляють Україну на міжнародному фіналі. Специфіка наступна: спочатку обирають 12 найцікавіших проектів, після чого журі визначає трійку переможців.

Проект харків’ян стосовно високоефективного підігріву води від сонця заслуговує уваги, адже зайняв одне з призових місць. Про даний проект та ряд інших, котрі мають таку ж ціль, трохи нижче.

Ефективний підігрів води від сонця

Даний стартап полягає у використанні високоефективного сонячного колектор-концентратора для домашнього та промислового використання. Завдяки системі «Хеліо Пульс» містяни матимуть змогу підігрівати воду до 80-120 градусів. Завдяки концентрації сонячних променів відбувається даний процес, вони потрапляють на дзеркало та спрямовуються на трубку. Зазначимо, трубка в свою чергу постійно знаходиться у фокусі.

Цікаво, що дана система не боїться перегріву, протягом року працює безперебійно. Окупається дана інноваційна стартап система швидшу у 2-4 рази за сонячні колектори класичного зразка.

Куратор, засновник проекту Андрій Чорний розповідає, що систему «Хеліо Пульс» використовують не тільки для нагріву води та гарячого водопостачання, але й для опалення будинку та підігріву басейнів. Можлива модифікація системи для подальшого використання у промислових цілях. В цілому, таке рішення здатне суттєво вплинути на теплоенергетичний сектор Харкова.

Безкоштовні зарядки для автомобілів

Все більше виробників, прогресивних компаній заявляють про необхідність переходу на електричну тягу. Окрім заяв, вони показують це ділі, підтверджуючи власними вчинками свою позицію.

Більшість власників електромобілів заряджаються вдома, в нічний час. Але важливим є присутність публічних зарядних станцій. Їх присутність, поширення, стануть хорошим етапом в плані психологічної адаптації. Україна посідає почесне 5 місце у світі за відсотковим приростом електромобілів, тому даний стартап є як ніколи актуальним.

Керівником проекту є Назар Шимоне-Давида, котрий ділиться ідеєю стартапу. Наприклад, власник авто збирається піти відпочити, для прикладу в кінотеатр. З більшою вірогідністю він вибере той заклад, де електромобіль зможе заряджатися абсолютно безкоштовно. Партнери проекту по всій території країни встановлюють за власний рахунок безкоштовні зарядні пристрої. Завдяки встановленню мобільного додатку, хмарного сервісу, команда фахівців забезпечує таким чином потік нових клієнтів на електромобілях. Є можливість, у рамках даного стартапу, резервувати місце, час зарядки. Черг завдяки цьому не має виникати, як і розчарованих, чи незадоволених клієнтів.

Варто відмітити, що українська молодь досить талановита. Представлені стартап-проекти є лише краплиною того, над чим працюють та намагаються реалізувати у життя молоді люди.

Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектора Харкова

Comments

.,.,.,.