Retro Barbershop: виключно чоловіче місце

Часи, коли чоловіки полювали на мамонтів, безповоротно канули в небуття. Новий час диктує нові стандарти мужності. Сучасні чоловіки залучені до набагато складніших видів діяльності, де важливий інтелект та інші особистісні якості.

Невіддільною складовою образу сучасного чоловіка, є хороша фізична форма, яка, в свою чергу, багато в чому забезпечується зовнішньою доглянутістю. Стильна стрижка, доглянуті руки, гладке обличчя або акуратна борода – догляд за собою більше не є забороненою темою для чоловіків.

У всьому світі все більше й більше представників сильної статі вдаються до послуг б’юті-індустрії. Чого вже там таїти: стильні красені користуються неабиякою популярністю у жінок, на відміну від тих, хто схильний запускати себе. Доглянутий чоловік володіє своєрідним магнетизмом, який і забезпечує успіх у протилежної статі. Та й на роботі презентабельна зовнішність слугує своєрідною візитівкою професіонала.

До слова, великий полководець Олександр Македонський, який ввів моду на гоління, ще в епоху античності розумів, що відсутність рясної неохайної рослинності на обличчі не тільки убезпечить воїнів в боях, а й відокремить його народ від дикунів-варварів.

Retro Barbershop

Якщо ви хочете стильну стрижку, чи ще не вирішили чого саме хочете, але однозначно маєте намір змінитися, досвідчені професіонали чоловічого салону Retro Barbershop, що знаходиться в самому центрі Харкова, нададуть вам кваліфіковану допомогу в пошуку себе справжнього.

Retro Barbershop – це не просто перукарня, а воістину чоловіче місце, зі своєю унікальною концепцією і злегка брутальною атмосферою. Тут все по-чоловічому: ароматна кава, міцний віскі, спілкування у приємній компанії. Послуги салону повною мірою відповідають потребам сучасних чоловіків. Кращі стилісти міста підберуть стрижку, зроблять укладку волосся, облагородять бороду. З повним переліком послуг та цінами можна ознайомитися на сайті закладу retrobarbershop.kh.ua.

Психологи засвідчили, що задоволеність власною зовнішністю прямо корелює з гарним психологічним самопочуттям і впевненістю в собі. Отже, відвідання салонів, схоже на психотерапію, – це не тільки можливість привести себе в порядок, але й шанс підкреслити своє “Я” за допомогою вдало підібраного образу. А тому, якщо ви в пошуку місця для зовнішнього і внутрішнього перезавантаження – вам, безумовно, в Retro Barbershop.

Comments